Hero image

Webinář „Excelence a osobnostní rozvoj učitelů pro potřeby 21. století – zkušenosti a praktické příklady z Lotyšska a Slovenska“

Rozvoj školy a učitelů je základem pro dlouhodobě úspěšné fungování jakékoliv vzdělávací organizace. Vyhodnocení stavu školy a sebehodnocení jednotlivých učitelů je první bod, se kterým začít. Na webináři se seznámíte s tématy, jako je excelence, sebehodnocení školy, sebehodnocení učitelů/ředitelů a osobnostní rozvoj učitelů pro potřeby 21. století.

 

Webinář se uskuteční dne 11. listopadu 2021 od 13:00 do 15:00 a proběhne v českém a slovenském jazyce.

Tři zahraniční experti se podělí o své znalosti, inspirativní praxi, praktická doporučení a tipy pro každodenní použití. Zároveň zmíní přínosy, které má pro školu použití těchto metod, a možné překážky, které je třeba znát a připravit se na ně.

 

Do webináře zařadíme diskuze v menších skupinách, které přispějí k lepšímu pochopení problematiky, a je naplánován také prostor pro vaše dotazy.

Na společné online setkání se těší mezinárodní experti – hodnotitelé EFQM s praktickou zkušeností se zaváděním excelence ve školách a zakladatelka rozvojového konceptu Learn&Lead.

 

V případě Vašeho zájmu se můžete přihlásit ZDE.

Případné dotazy směřujte na adresu miroslava.sourkova@npi.cz