Hero image

Přijímačky na střední? V pohodě, to dáš

Vážení rodiče, milí žáci,

přijímací zkoušky na střední školy jsou za dveřmi a čas se krátí. Potřebujete  pomoci, poradit nebo se na poslední chvíli doučit to, co nezvládáte?

Krajský úřad Královéhradeckého kraje ve spolupráci se společností ČEPS a.s. a s týmem učitelů základních škol pro vás připravil pětitýdenní přípravný program, který vám s přípravou na přijímací zkoušky pomůže.

Jak to funguje?

Je to jednoduché. Příprava bude probíhat prostřednictvím Google učebny, kterou znáte ze školy. Pokud ne, nevadí, můžete se připojit také. Máme pro vás zařízenou vlastní učebnu, kde budeme společně pracovat a potkávat se. Každý den ráno dostanete do učebny tři úkoly na procvičování. Druhý den obdržíte výsledky, abyste si příklady zkontrolovali. Pokud si s nimi nebudete vědět rady, nevadí. Na začátku dalšího týdne bude připravený přímý přenos k jednotlivým úkolům, kde vám je učitelé vysvětlí. A také ukáží názorně všechny postupy, výpočty a teorii. Pokud přenos nestihnete, ani to není problém. Záznam bude v učebně ve formě videa k dispozici i pro zpětné zhlédnutí.

A pokud ani to nestačí, náš tým učitelů je k dispozici i pro další konzultace – přes email se lehce domluvíte na konkrétních potřebách.

S doučováním můžete začít kdykoliv, připojit se můžete i v průběhu dalších týdnů.

Nebojte se přijímaček a pojďte do toho s námi!

Tento program je pro vás zdarma.

Jak na to?

  1. Vyplň formulář, kterým se přihlásíš k doučování – ZDE.
  2. Pro naši učebnu musíš mít svůj vlastní soukromý Google účet. Nebude ti stačit tvůj školní, pokud ho už máš. Google účet zvládneš vytvořit za pár minut –ZDE.
  3. Řekni o tomto programu svým kamarádům.

 

V případě dotazů kontaktujte:

Jan Machek, email: jamachek@kr-kralovehradecky.cz ; tel.: 603 177 263