Hero image

Nový ročník ceny EDUína je tady!

Letos hledáme projekty a aktivity z doby distanční výuky, jejichž cílem bylo zmenšovat rozdíly mezi dětmi a kompenzovat jejich kognitivní i sociální handicapy. Cena je určena také pro projekty, které se soustředily na vyrovnávání rozdílů ve fázi po návratu dětí do prezenční výuky a v době prázdnin.

Pomozte nám ocenit ty nejlepší. 

 

Realizovali jste takový projekt? - PŘIHLASTE SE DO CENY

Přihlašování projektů je otevřené do 3. 10. 2021.

 

Víte o nějakém takovém projektu? - NOMINUJTE HO

Nominovat projekt na cenu může kdokoliv do 26. 9. 2021. (Autory nominovaných projektů následně upozorníme, že byl jejich projekt nominován, a pošleme jim podrobné informace potřebné pro přihlášení.)

Přihlášené projekty hodnotí odborná porota, ve které jsou zastoupeni odborníci různých profesí angažující se v oblasti vzdělávání - zástupci vysokého i regionálního školství, odborných institucí, neziskového sektoru a médií. Tři vítězné projekty budou vybrány 1. prosince na základě prezentací finalistů během vyhlášení. (S přípravou prezentací pomáhají finalistům odborníci v rámci přípravných workshopů, jejichž cílem je zefektivnit a zdokonalit veřejné prezentace všech zúčastněných).

 
Harmonogram ceny EDUína 2021
1. 9. - 26. 9. Přijímání nominací
1. 9. - 3. 10. Přihlašování projektů
25. - 30. 10. Výběr finalistů
1. - 12. 11. Společný workshop pro finalisty
15. - 28. 11.  Příprava prezentací a individuální konzultace k prezentacím (termín bude upřesněn) 
1. 12. Live stream vyhlášení ceny EDUína 2021Všechny dosud přihlášené projekty je možné najít v souhrnném katalogu, který slouží jako zdroj informací pro média a inspirace pro ostatní subjekty angažující se v oblasti vzdělávání.  

 

Zajímá vás, kdo se loni probojoval do finále a jak probíhalo slavnostní vyhlášení vítězů? Podívejte se na záznam z večera a prezentace jednotlivých finalistů.
Záznam z vyhlášení ceny EDUína 2020. 

Prezentace finalistů EDUína 2020.

Rozhovor s vítězem ceny EDUína 2020. 

 

Pro bližší informace kontaktujte prosím manažerku ceny EDUína Hanu Matoušů:
e-mail: hana.matousu@eduin.cz
tel.: +420 604 744 201  

Soubory ke stažení