Hero image

Přijímačky z matiky? To dáš!

Vážení rodiče, milí žáci,

přijímací zkoušky na střední školy jsou za dveřmi a čas se krátí. Pět týdnů uteče rychle. Chtěli byste pomoci, poradit nebo se třeba na poslední chvíli doučit to, co nezvládáte?

Krajský úřad Královéhradeckého kraje ve spolupráci s týmem skvělých učitelů základních škol pro vás připravil pětitýdenní přípravný program, který vám s přípravou na přijímací zkoušky pomůže. 

Jak to funguje?

Je to jednoduché. Příprava bude probíhat prostřednictvím tzv. Google učebny, kterou možná znáte ze svých škol. Pokud ne, nevadí, můžete se připojit také. Máme pro vás zařízenou vlastní učebnu, kde budeme pracovat a potkávat se. Každý den ráno dostanou žáci do učebny tři úkoly na procvičování. Druhý den obdrží žáci výsledky, aby si příklady zkontrolovali. Pokud si s nimi nebudou vědět rady, nevadí. Na začátku dalšího týdne bude připraven přímý přenos k jednotlivým úkolům, kde je učitelé vysvětlí. A také ukáží názorně všechny postupy, výpočty a teorii. Pokud žáci přenos nestihnou, ani to není problém. Záznam bude v učebně ve formě videa k dispozici i pro zpětné zhlédnutí. 
A pokud ani to nestačí, náš tým učitelů je žákům k dispozici i pro další konzultace – přes e-mail se lehce domluví na konkrétních potřebách. 

Jak na to?

  1. Vyplň formulář, kterým se přihlásíš k doučování – ZDE.
  2. Pro naši učebnu musíš mít svůj vlastní soukromý Google účet. Nebude ti stačit tvůj školní, pokud jej máš. Svůj soukromý Google účet zvládneš vytvořit za pár minut – ZDE.
  3. Řekni o tomto programu svým kamarádům, ať je nás v tom víc.

S doučováním můžete začít kdykoliv, připojit se můžete i v průběhu dalších týdnů. 

Nebojte se přijímaček z matematiky a pojďte do toho s námi!

Tento program je pro studenty zcela zdarma.

 

Soubory ke stažení