Hero image

Používání nástrojů Microsoft pro vedení škol

Řešení a nástroje Microsoft pro vedení škol

Technologie proměňovaly svět od pradávna, stejně dlouho také pomáhaly lidem zdolávat překážky a zlepšovat kvalitu lidského života. I my se dnes v jedné takové proměně nacházíme, nazýváme ji digitální transformací a jednou z jejích vůbec nejdůležitějších částí je oblast školství. A protože vedení při každé takové proměně hrálo jednu z klíčových rolí, přinášíme Vám, ředitelkám, ředitelům a obecně vedení českých škol tuto stránku, na které naleznete zajímavé materiály, zdroje a tipy, jak řešení a nástroje Microsoft využít pro efektivní řízení školy, spolupráci pedagogického sboru či komunikaci se studenty i veřejností.

 

Efektivní správa a řízení školy

Záznam webináře, ve kterém naleznete témata jako organizace času, plánování či spolupráce ve škole. Co se dozvíte? Jak si vytvořit rezervační systém na prostředky ve škole (mobilní učebna, auto, aula). Jak si vytvořit rezervační systém na konzultační hodiny. Jak plánovat školní projekty, zadávat úkoly a mít přehled o jejich plnění. Jak si nechat schvalovat cesťáky, účtenky či školní akce

 

Šablony III a výběr vhodného zařízení pro školu

Vybíráte ze šablon nebo extra prostředků od Ministerstva školství vhodné zařízení do školy? Nevíte, co si vybrat, co je aktuálně trendem a na co při výběru nezapomenout? My vám poradíme a ukážeme, co pro vás může být to pravé. A společně s námi i další 4 učitelé z České republiky, kteří se s vámi podělí o praktické zkušenosti přímo z výuky.

(text převzat z Microsoft pro vedení škol - Microsoft Educator Center)